SFK Bloody Joxer


   A je to za námi...opět jsme se vrátili z XenaConu a čeká nás celý dlooouhý rok čekání na další, nutno podotknout, že určitě ještě lepší, pokud bude kvalita akce pokračovat svou stoupající tendencí. Ale než se dočkáme XenaConu 2004, bylo by vhodné vrátit se k uplynulému víkendu a stručně ho shrnout do několika bodů:

1) spousta lidí => málo místa na spaní => kvalitní noční subtext

2) počet shlédnutých epizod: nepamatuji se (+/-10)=> konkrétně pro mou osobu nejcennější = As Darkness Falls :)

3) počet přednášek: 4 => pro mě nejzajímavější Subtext by Warlock - co bychom si počali, kdyby se Xena a Gabby nerozhodly státi se PŘÍTELKYNĚMI?

4) XENA FAN FILM - myslím, že by bylo neprofesionální něco dodávat, snad jen: počet rozdaných autogramů nevyčíslitelné ceny = HODNĚ

5) XENA FAN DIVADLO - taktéž neprofesionální něco dodávat, vzhledem k tomu, že jsem zainteresována ve filmu a jednalo by se o hodnocení konkurence, snad jen: 'TULI, TULI!' :o)

6) živý chakram - skutečně kvalitní nápad (můj!), z kterého se vyvinula zábava na dlouhé zimní večery

7) BISTRO - nezklamalo a zajistilo přežití nejednoho Xenity. Chvalme Hestii!

8) 41hod => tak to je snad jediné, s čím jsem na této akci byla nespokojená...:( Totiž, že je tuuuze krátká! Ještěže jsem nelenila a stihla se stát přítelkyní (úctyhodný výkon na tak krátkou dobu).

9) pokec: opravdu kvalita * * * * * ; Disclaimer: Lucy Lawless i Renee O'Connor pravděpodobně bylo občas ublíženo během našich diskuzí, nicméně nemysleli jsme to špatně....You know we love ya! ; výsledek: Xenina borůvková rtěnka byla zvolena nejoblíbenějším make-upem.

10) cesta (heslo: 'Love is the way.'):
   a)v cca 18hod vyzvednutí z KH, následoval subtext v autě, doba přistání ve vesnici jménem Boracea = polovina epizody The Greater Good
   b)v cca 13:30hod dramatický odjezd, automobilové závody s pracovním názvem "Kiwi X RC", v KH exkurze po mém pokoji, který byl zvolen nejlepším fan pokojem naší X.F.F. společnosti!

   No takže asi tak. Samozřejmě, že to není vše, jenomže já mám hlavu děravou a tak zapomínám...a vzpomínám si průběžně po jednotlivých informacích. A pokud je nějaká info náhodou scestná, tak se na mě nezlobte, není to úmyslně.